Výřez v displeji je symbol sociálního statusu. Lidé jej chtějí, tvrdí LG

   

Ať už se vám líbí nebo ne, tak výřez v displeji se stal trendem první poloviny roku 2018. Začalo to minulý rok u Essential Phone a iPhone X a od tohoto roku se přidávají další a další velké společnosti jako je Huawei, ASUS, Oppo, Vivo a naposledy LG. A právě zástupci korejské společnosti nyní zveřejnili, proč se rozhodli do LG G7 ThinQ dát také výřez.

Výřez v displeji lidé chtějí, říká LG

Podle vyjádření LG, se lidem výřez v displeji líbí a mají čísla, která to dokazují. Na začátku vývoje LG G7 ThinQ se ptali více než jednoho tisíce lidí v USA, Velké Británii, Itálii a Koreji, jak se jím líbí jednotlivé designy tehdy ještě chystaného telefonu.
Když se dostalo na možnost s výřezem, tak jen 30 % lidí řeklo, že se jím výřez nelíbí. Zbytek účastníků naznačil, že se jím líbí, nebo je jím to jedno. Shintae Hong z LG dodal, že někteří tento design nenáviděli, druhým přišel cool. Hodně záleží na osobních preferencích každého člověka.
 

Nakonec řekl, že Apple iPhone X byl také první dny po odhalení terčem posměchu právě za výřez. Nyní už ale lidem vůbec nevadí, což ukazují i prodeje, kdy se iPhone X prodává více než kterýkoliv jiný Apple iPhone“Je zřejmé, že výřez neovlivňuje prodeje telefonu. Navíc může sloužit jako viditelný důkaz toho, že máte nejnovější model telefonu,”zakončil povídání Shintae Hong. Pro mnohé tak může být výřez v displeji symbol sociálního statusu.
Právě výsledky průzkumu byly rozhodujícím faktorem, proč se korejská společnost rozhodla použít výřez. Do budoucna doufají, že nabídnou telefony s bezrámečkovým designem po všech stranách. Momentálně to ale nedovoluje technologie.


Zdroj: www.svetandroida.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

5 typů aplikací, které byste měli hned teď odinstalovat ze svého telefonu

Jídlo do 20 minut: krémové těstoviny z jednoho hrnce

Horoskop pro Váš den