Váš horoskop pro dnešní den!

Beran (21. 3.–20. 4.)

Alespoň na chvíli odlož své starosti a každodenní problémy, vyraz alespoň na malou chvíli do přírody a čerpej energii ze stromů, vody a květin. Někdy je potřeba pořádně vyčistit hlavu a zharmonizovat nitro. Příroda je mocná léčitelka, sleduj, jak je dokonalá.

Býk (21. 4.–21. 5.)Nejsi ve své kůži a nic tě nebaví? Zkus si pustit oblíbenou hudbu a klidně se dej i do tance, uvidíš, jak uvolníš všechen stres a napětí a budeš se cítit mnohem lépe. 

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Valíš před sebou nedořešený problém? Dnes budeš donucena konečně jej začít nějak řešit. Může se jednat o sousedské pomluvy nebo partnerský vztah. Jedno je jisté, už předtím neutečeš. 

Rak (22. 6.–22. 7.)


Kamarádka ti sice slíbila drobnou pomoc, ale určitě ji nehodlá splnit, raději na ni nespoléhej a pusť se do řešení problému sama. Dojde ti, že už se na ni nemůžeš spolehnout a bylo by dobré se podle toho do budoucna zařídit.

Lev (23. 7.–22. 8.)


Dnes začneš pochybovat o všech svých projektech, vztazích i plánech. Budeš mít pocit, že se nic neděje tak, jak by sis přála, ale je to jen tvé zdání. I když se navenek zdá, že nic není v pohybu, opak je pravdou. Už brzy na tebe čeká pořádná změna.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Stát na místě a jen přešlapovat nevede k ničemu. Seber veškerou sílu a odvahu a vyšlápni ze své ulity ven. Jen tak se opět prosadíš. Pasivita ti v tomto případě jen škodí. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)Rozhodnutí vymalovat byt a přestavit nábytek tvá rodina neocení. Ale to tě nezastaví, vyšleš je na nákupy a sama se vrhneš do plánovaných úprav. Nakonec budete nadšení všichni.

Štír (24. 10.–22. 11.)Díky svému bystrému úsudku a rychlému jazýčku máš šanci získat muže tvých snů. Jednoduše ho ukecáš. Ale na to se historie ptát nebude. Máš důvod slavit.

Střelec (23. 11.–21. 12.)Nepřeceňuj svou fyzičku. I když máš pocit, že dokážeš skály lámat, zítřejší svalová horečka by tě velmi rychle vyvedla z omylu. Sportuj, ale s rozumem. 

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)


Nenech se rozhodit dětmi, které jsou celé rozjívené a mají přehnané požadavky. Stůj si za svým a nepolevuj. Jinak si příště vydupou ještě něco mnohem dražšího. Nabídni jim, ať si peníze vydělají na brigádě nebo roznášením novin. Hned své přehnané požadavky stáhnou.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)S partnerem to nebude vůbec růžové, zvykl si na tvoji péči a tobě došlo, že tě jen využívá. S klidnou hlavou mu sděl to, co si o tom myslíš a nechej ho, ať se stará také on.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)Můžeš se těšit na nový a svěží vítr ve vztahu s partnerem. Očekávej příjemné dny a romantický zážitek, který pro tebe připravuje jako velké překvapení.


Zdroj: https://www.femina.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tmavý režim pro Facebook Messenger funguje perfektně. Poradíme, jak ho aktivovat

Vodafone 2x zrychlil neomezený internet. Jak na jeho aktivaci?

Super aplikace, které se ti budou hodit na cesty